Joie

z kategorie Doplňky na kočárky

Doplňky na kočárky Joie šijeme na typy Mytrax, Versatrax, Brisk, Crosster.

Na Literax doplňky i nové stříšky.

⭐Oboustranná podložka (bavlna, minka/fleece, pod nožkama kočárkovina) od 800 Kč – výplň 1cm molitan nebo studená pěna 2cm za příplatek 150 Kč.

⭐⭐⭐Specifikace HR studené pěny: Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, vyniká také výraznou pevností, tvarovou stálostí (zamezuje nežádoucím deformacím), ventilací (prostupnost vzduchu optimálně odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů) a dlouhou životností.

⭐ Obal dětského madla od 250 Kč.

⭐ Obal rodičovského madla od 400 Kč

⭐ Ochrana ramenních pásů vyplněna 0,5mm molitanem od 300 Kč.

⭐ Clona na stříšku od 350 Kč. Kšilt od 500 Kč

⭐ Nánožník velikosti S od 1000 Kč, M od 1100 Kč. Nánožník chrání vaše dítko před větrem a deštěm. Ušitý z voděodolného polyesteru (kočárkovina), vyplněn 5mm molitanem, díky kterému drží tvar, nedeformuje se a funguje jako efektivní tepelná izolace. Dítě má pod nánožníkem prostor na nohy a vejde se pod něj i fusak. Vnitřní strana je z ušitá z pevného impregnovaného šusťáku a snadno se tak udržuje. Ve vrchní části se upevňuje gumičkou s olivkou a ve spodní části je kapsa na nožky a délkově nastavitelný popruh, který se zapíná pod kočárkem. Rozměry nánožníků najdete zde ➡️ https://sitibywendy.cz/nanozniky/

⭐Taška na pláštěnku na bok kočárku od 300 Kč

⭐Nepadací deky varianty dle složení:

  • Letní deka – 100%bavlna nebo prémiová bavlna, plyšová minka nebo fleece, cena od 650 Kč
  • Jaro /podzim deka – kočárkovina nebo softshell, minka nebo fleece cena od 850 Kč – Nepromokne, neprofoukne a plně tak nahradí nánožník.
  • Zimní deka kočárkovina nebo softshell zateplená 300g vatelínem na zimu od 1000 Kč – Nepromokne, neprofoukne a plně tak nahradí nánožník i fusak.

⭐Tašky na kočárek šijeme v několika stylech, velikostech a způsobu použití, koukněte do produktů, kde najdete fotky, rozměry, popisky atd.

Ceny se odvíjejí od ceny zvolených materiálů, které můžeme objednat na přání ?⭐

⭐ Stříšky na kočárek Literax a Mytrax Stříška je dvojvrstvá s okénkem a kšiltem, možno s boční větrací síťkou nebo může být díl plný, cena od 1.900 Kč. Ke každé stříšce obal dětského madla zdarma.

- Kč

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy