Joie

z kategorie Doplňky na kočárky

Doplňky na kočárky Joie šijeme na typy Mytrax, Versatrax, Brisk, Crosster.

Na Literax doplňky i nové stříšky.

⭐Oboustranná podložka (bavlna, minka/fleece, pod nožkama kočárkovina) od 950 Kč – Výplň studená HR pěna 2cm je velmi prodyšná, optimálně zajišťuje prostupnost vzduchu, výborně odvádí teplo, je tvarově stálá, ani po několika vypráních se nedeformuje, pružně se přispůsobí lidskému tělu, zamezuje výskytu roztočů a díky výšce tlumí otřesy kočárku. Takže pokud dítěti chcete dopřát opravdový komfort, je to jasná volba.

⭐ Obal dětského madla od 250 Kč.

⭐ Obal rodičovského madla od 400 Kč

⭐ Ochrana ramenních pásů vyplněna 0,5mm molitanem od 300 Kč.

⭐ Clona na stříšku od 350 Kč. Kšilt od 500 Kč

⭐ Nánožník velikosti S od 1000 Kč, M od 1100 Kč. Nánožník chrání vaše dítko před větrem a deštěm. Ušitý z voděodolného polyesteru (kočárkovina), vyplněn 5mm molitanem, díky kterému drží tvar, nedeformuje se a funguje jako efektivní tepelná izolace. Dítě má pod nánožníkem prostor na nohy a vejde se pod něj i fusak. Vnitřní strana je z ušitá z pevného impregnovaného šusťáku a snadno se tak udržuje. Ve vrchní části se upevňuje gumičkou s olivkou a ve spodní části je kapsa na nožky a délkově nastavitelný popruh, který se zapíná pod kočárkem. Rozměry nánožníků najdete zde ➡️ https://sitibywendy.cz/nanozniky/

⭐Taška na pláštěnku na bok kočárku od 300 Kč

⭐Nepadací deky varianty dle složení:

  • Letní deka – 100%bavlna nebo prémiová bavlna, plyšová minka nebo fleece, cena od 650 Kč
  • Jaro /podzim deka – kočárkovina nebo softshell, minka nebo fleece cena od 850 Kč – Nepromokne, neprofoukne a plně tak nahradí nánožník.
  • Zimní deka kočárkovina nebo softshell zateplená 300g vatelínem na zimu od 1000 Kč – Nepromokne, neprofoukne a plně tak nahradí nánožník i fusak.

⭐Tašky na kočárek šijeme v několika stylech, velikostech a způsobu použití, koukněte do produktů, kde najdete fotky, rozměry, popisky atd.

Ceny se odvíjejí od ceny zvolených materiálů, které můžeme objednat na přání ?⭐

⭐ Stříšky na kočárek Literax a Mytrax Stříška je dvojvrstvá s okénkem a kšiltem, možno s boční větrací síťkou nebo může být díl plný, cena od 1.900 Kč. Ke každé stříšce obal dětského madla zdarma.

- Kč

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy