Ostatní sportovní kočárky

z kategorie Doplňky na kočárky

Doplňky na méně časté sportovní kočárky – Roan, Cybex Balios S, P&M Street, Bexa Ideal, Moon Resea, Chic 4 baby Luca, UNI, Espiro Next, Nordi Fjordi, Graco Trailrider, Kinderkraft Grande, Camarelo, Zopa Move, Baby Desing Look… Na některé z nich máme střih, ale také můžeme ušít univerzální podložku v rozměru: celková délka 86cm, délka zádové opěrky 46cm, šířka opěrky 30cm + 2x 10cm bočnice.

Nepadací deka – nepromokne, neprofoukne a zahřeje. Plně nahradí nánožník. Šnůrkami po stranách se přiváže ke konstrukci kočárku a díky tomu deka z kočárku nesjíždí, pod nožičkami je stahování do tvaru kapsy gumičkou s brzdičkami.

⭐ Varianty složení podle ročního období:
Kočárkovina(softshell) +plyšové minky/flees (jaro-podzim) od 700 Kč
Kočárkovina(softshell) + vatelín 300g+plyšové minky/flees (zima) od 850 Kč
Bavlněné plátno + plyšové minky/fleece (léto)  od 600 Kč

⭐ Rozměr 70 x 95cm (můžeme ušít také v rozměru na přání)

Podložky – šijeme – Prodloužené, oboustranné, s bočnicemi i bez, strany podložky volitelné – prémiová bavlna nebo 100% bavlněné plátno do teplejšího počasí, plyšové minky nebo flees na chladnější dny. Podnožka z kočárkoviny, softshellu nebo koženky, pro snadnější údržbu.?

Výplň podložek 2cm HR studená pěna cena od 950 Kč. Studená pěna 2cm je velmi prodyšná, optimálně zajišťuje prostupnost vzduchu, výborně odvádí teplo, je tvarově stálá, ani po několika vypráních se nedeformuje, pružně se přispůsobí lidskému tělu, zamezuje výskytu roztočů a díky výšce tlumí otřesy kočárku. Takže pokud dítěti chcete dopřát opravdový komfort, je to jasná volba.
Další doplňky můžeme ušít – mašličky, ochrany pásů, univerzální stínící kšilty, tašky na kočárky, rukávníky a jiné. Info najdete v produktech na našem webu.
Pokud máte o nějaký kousek zájem, můžete psát na email: info@sitibywendy.cz nebo na FB stránky: Šití by Wendy, Istagram: sitibywendy a nebo mi zavolat 725176493 

Podložky do sportovních kočárku: V letních měsících doporučujeme prát podložku do kočárku častěji, dle potřeby i 2x týdně. Pot od dětí mnohdy bývá velmi agresivní, proto nesušit podložku mokrou od potu na slunci (může pak místy docházet k nevratnému vyšisování barev), ale od potu vyprat a pak usušit. Prát na 30 stupňů max 800 otáček v přípravcích, které chrání barvy a neobsahují bělidla.

Šití by Wendy

Vendula Reichelová, Palkovice 36, IČO: 73075892

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy