Podložky do sportovních kočárků

z kategorie Doplňky na kočárky

Prodloužené, oboustranné, s bočnicemi i bez, strany podložky volitelné, teplákovina, bavlněné plátno do teplejšího počasí, minky a flees na chladnější dny 😉 Podnožka z kočárkoviny nebo koženky, pro snadnější údržbu.

⭐Podložky přesně na míru do kočárků Britax Motion 4, 4+,3, 3+, Britax Agile 4, 4+, Valco Snap 4, Trend, Valco Ultra, Valco Duo, Joie Literax, Mytrax, Crosster, Thule Urban, Easywalker Sky plus, Gmini Grand, Liberta, Baby jogger summit X3, Oyster Zero, Bebetto Nico, Roan Bass, Oyster Zero, TFK Joggster a Trail 2,Nuna Tavo, Kinderkraft Grande,Prampol Gazelle, Bogaboo, Bogaboo Donkey, Espiro Next, Firkon, Britax Go Big/Next, Britax Agile M/R… a nebo univerzální do většiny typů sportovních kočárků.

⭐Možnost ušití podložky na míru i do vašeho kočárku, příplatek 300 Kč.

Dírky na pásy neprostříhaváme, vyjma kočárku Thule urban glide 2.

⭐⭐⭐Specifikace HR studené pěny: Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, vyniká také výraznou pevností, tvarovou stálostí (zamezuje nežádoucím deformacím), ventilací (prostupnost vzduchu optimálně odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů) a dlouhou životností.

Cena podložek vyplň 1cm molitan od 650 Kč

Cena s výplní 2cm studené pěny od 800 Kč

Ráda Vám přizpůsobím rozměry i materiál tak, aby byl výrobek přesně dle Vašeho přání.

600 - Kč

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy

Přijetím krizových opatření vlády, není možné v současné době osobně navštívit naší provozovnu, objednávky přijímáme pouze elektronicky a telefonicky. Platí do odvolání.