Podložky do sportovních kočárků

z kategorie Doplňky na kočárky

Podložky šijeme – Prodloužené, oboustranné, s bočnicemi i bez, strany podložky volitelné – prémiová bavlna nebo 100% bavlněné plátno do teplejšího počasí, plyšové minky nebo flees na chladnější dny. Podnožka z kočárkoviny, softshellu nebo koženky, pro snadnější údržbu.?  Cena od 950 Kč
Výplň studená HR pěna 2cm je velmi prodyšná, optimálně zajišťuje prostupnost vzduchu, výborně odvádí teplo, je tvarově stálá, ani po několika vypráních se nedeformuje, pružně se přispůsobí lidskému tělu, zamezuje výskytu roztočů a díky výšce tlumí otřesy kočárku. Takže pokud dítěti chcete dopřát opravdový komfort, je to jasná volba.

⭐Podložky přesně na míru do kočárků Britax Motion 4, 4+,3, 3+, Britax Agile 4, 4+, Valco Snap 4, Valco Trend, Valco Ultra, Valco Duo, Joie Literax, Mytrax, Crosster, Thule Urban Glide 2, TG 1, Easywalker Sky plus a Duo, G-mini Grand, Liberta, Baby jogger summit X3, BJ City Elite, Cybex Balios S, Oyster Zero, Bebetto Nico, Roan Bass, Oyster Zero, TFK Joggster, Mono, Twin, Trail 2,Nuna Tavo, Kinderkraft Grande, Prampol Gazelle, Bogaboo, Bogaboo Donkey, Espiro Next, Firkon, Moon Resea, Britax Go Big/Next, Britax Agile M/R, Hauck Runner a Rapid,… a nebo můžeme univerzální podložku pasující do většiny typů sportovních kočárků – rozměr: celková délka 86cm, délka zádové opěrky 46cm, šířka zádové opěrky 30xm + 2x 10cm bočnice.

Dírky na pásy neprostříhaváme, vyjma kočárku Thule a Baby Jogger Summit X3.

Cena vždy závisí na typu kočárku a ceně zvolených materiálů, které můžeme objednat na přání, pokud si nevyberete z našich skladových látek 🙂

Podložky do sportovních kočárku: V letních měsících doporučujeme prát podložku do kočárku častěji, dle potřeby i 2x týdně. Pot od dětí mnohdy bývá velmi agresivní, proto nesušit podložku mokrou od potu na slunci (může pak místy docházet k nevratnému vyšisování barev), ale od potu vyprat a pak usušit. Prát na 30 stupňů max 800 otáček v přípravcích, které chrání barvy a neobsahují bělidla.

Šití by Wendy

Vendula Reichelová, Palkovice 36, IČO: 73075892

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy