Nánožníky na kočárky

z kategorie Doplňky na kočárky

Nánožník vel. S, M, L chrání vaše dítko před větrem a deštěm. Ušitý z voděodolného polyesteru (kočárkovina), vyplněn 5mm molitanem, díky kterému drží tvar, nedeformuje se a funguje jako efektivní tepelná izolace. Dítě má pod nánožníkem prostor na nohy a vejde se pod něj i fusak. Vnitřní strana je z ušitá ze zatepleného proševu, vnitřní strany a kapsa na nohy z pevného impregnovaného šusťáku a snadno se tak udržuje. Ve vrchní části se upevňuje gumičkou s olivkou a ve spodní části je kapsa na nožky a délkově nastavitelný popruh, který se zapíná pod kočárkem.

Nánožník S ⭐ (např.VALCO, JOIE,..) – cena od 1100 Kč – celková délka 68cm z toho horní límec 10cm, celková šířka 61cm z toho střed má 33cm

Nánožník M⭐ (menší sporťáky např. Valco Snap 4 , Britax 4, Joie, Easy Walker Sky,..) cena od 1200 Kč – celková délka 75cm z toho horní límec má výšku 17cm, který dokonale chrání před větrem a jiným nepřiznivým počasím, celková šířka 73cm z toho střed má 34cm. Tento typ nánožníku doporučujeme pro velmi aktivní rodiče na zimu do hor, lesů, dlouhé procházky a dítko jim v kočárku posedí.

Nánožník L ⭐( ideální na velké 3 kolové sporťáky např. Thule, Britax Motion 4+, Baby Jogger Summit X3, Hauck Runner + Rapid 3r, TFK …) cena od 1400 Kč – celková délka 90cm z toho horní límec má výšku 17cm, který dokonale chrání před větrem a jiným nepřiznivým počasím, celková šířka 79cm z toho střed má 34cm. Tento typ nánožníku doporučujeme pro velmi aktivní rodiče na zimu do hor, lesů, na běh a dítko jim v kočárku posedí.

NOVINKA nánožník Zippy ⭐️Cena od 1200 Kč. Má dva praktické zipy na přední straně, pro co nejsnazší manipulaci s dítětem. Nánožník se skládá ze 3 vrstev ( svrchní nepromokavá kočárkovina, výplň 0,5 cm molitan funguje jako izolant, spodní prošívaná kočárkovina s vrtvou vatelínu = druhé zateplení a zároveň skvělá na čištění). Nánožník se upíná pomocí 2 párů délkově nastavitelných popruhů a v horní části gumkou a olivkou. Rozměr: Délka 67cm, dno 15 cm, střední díl šíře 30cm, šíře boků 2 x 18 cm.  Tento typ nánožníku doporučujeme spíše pro městské rodiče, kteří chodí na procházky, občasné výlety a dítko má častější potřebu z kočárku vyskakovat.

Konečná cena se odvíjí podle zvolených materiálu a jejich ceně, které objednáváme na přání⭐

 

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy