Hauck Rapid / Runner / Uptown

z kategorie Doplňky na kočárky

Prodloužená stříška s bočním větráním Hauck Runner

Stříška je oproti originálu delší, má o 1 díl a sklopný kšilt navíc, má boční uzavíratelné větrání, okénko pro kontrolu dítěte a je dvojvrstvá, takže ještě lépe zajišťuje ochranu před větrem, deštěm, ale taky sluncem.  Stříšky šijeme z kočárkoviny i softshellu a podšíváme je impregnovaným šusťákem nebo jinou látkou dle domluvy. Stříšku šijeme komplet včetně výztuží, takže vy jen vyměníte za svou stávající povolením 3 šroubků, viz foto v galerii a navléknete na přední kovový prut. Ke každé stříšce dostanete obal dětského madla ZDARMA. Stříšky, dle staří kočárku mají v zadní části zapínaní na druky (starší typy) nebo zip (novější typy), od Vás potřebujeme vědět který typ zapínání máte. U starších typů se zapínáním na druky většinou chybí krytí síťky při poloze dítěte vleže, tudíž šijeme i stříšku s prodloužením, které tak síťku zakryje a do kočárku nefouká.

Cena stříšky od 1.900 Kč, se zadním krytím od 2.200 Kč. Konečná cena se odvíjí od ceny zvolené kočárkoviny/softshellu, které objednáváme na přání zákazníka.

 

⭐Nepadací deka jaro / podzim od 850 Kč, s 300g vatelínem na zimu od 1000 Kč. Nepromokne, neprofoukne a plně tak nahradí nánožník. Kočárkovina/softshell/minky/fleece nebo letní varianta bavlna/minky/fleece od 650 Kč. Pod nohy zespodu deky můžeme našít také šusťák pro lepší údržbu + 100 Kč.

⭐Nánožník chrání vaše dítko před větrem a deštěm. Ušitý z voděodolného polyesteru (kočárkovina), vyplněn 5mm molitanem, díky kterému drží tvar, nedeformuje se a funguje jako efektivní tepelná izolace. Dítě má pod nánožníkem prostor na nohy a vejde se pod něj i fusak. Vnitřní strana je z ušitá ze zateplené prošívané kočárkoviny. Ve vrchní části se upevňuje gumičkou s olivkou a ve spodní části je kapsa na nožky a délkově nastavitelný popruh, který se zapíná pod kočárkem. Nánožník L ⭐(3 kolový sportovní kočárek) od 1200 Kč – celková délka 90cm z toho horní límec 17cm, celková šířka 79cm z toho střed má 34cm.

⭐Oboustranná podložka (bavlna,minka/fleece, kočárkovina/koženka pod nožky, v bocích má šnůrky aby nesjížděla,  výplň 1cm molitan cena od 950 Kč, výplň HR studená pěna 2 cm. U kočárku Runner můžeme podložku ušít prodlouženou nebo také bez podnožky. Výplň studená pěna 2cm je velmi prodyšná, optimálně zajišťuje prostupnost vzduchu, výborně odvádí teplo, je tvarově stálá, ani po několika vypráních se nedeformuje, pružně se přispůsobí lidskému tělu, zamezuje výskytu roztočů a díky výšce tlumí otřesy kočárku. Takže pokud dítěti chcete dopřát opravdový komfort, je to jasná volba.

⭐⭐⭐Specifikace HR studené pěny: Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, vyniká také výraznou pevností, tvarovou stálostí (zamezuje nežádoucím deformacím), ventilací (prostupnost vzduchu optimálně odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů) a dlouhou životností.

Obal dětského madla od 250 Kč. Ochrana pásů s polstrováním 300 Kč

Obal rodičovského madla od 400 Kč

Rukávník vcelku od 650 Kč, dělený od 700 Kč

Kšilt na prodloužení originální stříšky od 500 Kč

Taška na pláštěnku mezi zadní kolečka od 350 Kč

Tašky na kočárky a organizéry najdete na našich stránkách v produktech, ceny od 700 Kč

Nově ochrana plastu předního kola z hrubého softshellu 300 Kč

Látky můžeme objednat na přání zákazníka nebo vybrat z našich skladových zásob, cena výrobků je individuální, záleží na ceně vybraných materiálu. Při objednávání látek je nutné počítat s poštovným z e-shopu ⭐

Ráda Vám přizpůsobím rozměry i materiál tak, aby byl výrobek přesně dle Vašeho přání.

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy