Hauck Rapid / Runner / Uptown

z kategorie Doplňky na kočárky

Prodloužená stříška s bočním větráním Hauck Runner

Stříška je oproti originálu delší, má o 1 díl a sklopný kšilt navíc, má boční uzavíratelné větrání, okénko pro kontrolu dítěte a je dvojvrstvá, takže ještě lépe zajišťuje ochranu před větrem, deštěm, ale taky sluncem.  Stříšky šijeme z kočárkoviny i softshellu a podšíváme je impregnovaným šusťákem nebo jinou látkou dle domluvy. Stříšku šijeme komplet včetně výztuží, takže vy jen vyměníte za svou stávající povolením 3 šroubků, viz foto v galerii a navléknete na přední kovový prut. Ke každé stříšce dostanete obal dětského madla ZDARMA. Stříšky, dle staří kočárku mají v zadní části zapínaní na druky (starší typy) nebo zip (novější typy), od Vás potřebujeme vědět který typ zapínání máte. U starších typů se zapínáním na druky většinou chybí krytí síťky při poloze dítěte vleže, tudíž šijeme i stříšku s prodloužením, které tak síťku zakryje a do kočárku nefouká.

Cena stříšky od 1.800 Kč, se zadním krytím od 2.100 Kč. Konečná cena se odvíjí od ceny zvolené kočárkoviny/softshellu, které objednáváme na přání zákazníka.

 

⭐Nepadací deka jaro / podzim od 850 Kč, s 300g vatelínem na zimu od 1000 Kč. Nepromokne, neprofoukne a plně tak nahradí nánožník. Kočárkovina/softshell/minky/fleece nebo letní varianta bavlna/minky/fleece od 650 Kč. Pod nohy zespodu deky můžeme našít také šusťák pro lepší údržbu + 100 Kč.

⭐Nánožník chrání vaše dítko před větrem a deštěm. Ušitý z voděodolného polyesteru (kočárkovina), vyplněn 5mm molitanem, díky kterému drží tvar, nedeformuje se a funguje jako efektivní tepelná izolace. Dítě má pod nánožníkem prostor na nohy a vejde se pod něj i fusak. Vnitřní strana je z ušitá z pevného impregnovaného šusťáku a snadno se tak udržuje. Ve vrchní části se upevňuje gumičkou s olivkou a ve spodní části je kapsa na nožky a délkově nastavitelný popruh, který se zapíná pod kočárkem. Nánožník L ⭐(3 kolový sportovní kočárek) od 1200 Kč – celková délka 90cm z toho horní límec 17cm, celková šířka 79cm z toho střed má 34cm.

⭐Oboustranná podložka (bavlna,minka/fleece, kočárkovina/koženka pod nožky, v bocích má šnůrky aby nesjížděla,  výplň 1cm molitan cena od 800 Kč, výplň HR studená pěna 2cm od 950 Kč. U kočárku Runner můžeme podložku ušít prodlouženou nebo také bez podnožky.

⭐⭐⭐Specifikace HR studené pěny: Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, vyniká také výraznou pevností, tvarovou stálostí (zamezuje nežádoucím deformacím), ventilací (prostupnost vzduchu optimálně odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů) a dlouhou životností.

⭐ Obal dětského madla od 250 Kč. Ochrana pásů s polstrováním od 300 Kč

⭐ Obal rodičovského madla od 400 Kč

⭐ Rukávník vcelku od 600 Kč, dělený od 650 Kč

⭐  Kšilt na prodloužení originální stříšky od 450 Kč

⭐ Tašky na kočárky a organizéry najdete na našich stránkách v produktech, ceny od 700 Kč

Nově ochrana plastu předního kola z hrubého softshellu od 350 Kč

Látky můžeme objednat na přání zákazníka nebo vybrat z našich skladových zásob, cena výrobků je individuální, záleží na ceně vybraných materiálu. Při objednávání látek je nutné počítat s poštovným z e-shopu ⭐

Ráda Vám přizpůsobím rozměry i materiál tak, aby byl výrobek přesně dle Vašeho přání.

Galerie

Další výrobky z kategorie "Doplňky na kočárky"

Kontakt

Vendula Reichelová

725176493

info@sitibywendy.cz

Sídlo

Šití by Wendy ⭐
Provozovna:
Palkovice 36, 739 41 Palkovice
Otevírací doba :
Dle objednávek
Zodpovědná osoba:
Vendula Reichelová
IČ: 73075892
Tel: 725176493

FB Šití by Wendy
Instagram sitibywendy